joomla

На запрошення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія та секретаря Львівської єпархії протоієрея Володимира Бачинського, 31 серпня 2021 р. в день пам’яті ікони Божої Матері «Всецариця», архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, взяв участь в Божественній літургії в храм ікони Божої Матері «Всецариці»,  у Львові. 

 

Божественну літургію цього дня очолив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

 

Владиці Димитрію співслужили запрошені на святкування ієрархи: архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон; єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан; єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей; єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій; а також численне духовенство, зокрема: настоятель храму та секретар Львівського єпархіального управління протоієрей Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк, намісник Гурбинського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда).

 

Цього дня до храму прийшло чимало вірних парафії ікони Божої Матері «Всецариці». 

 

Літургія супроводжувалась співом октету «Орфей».

 

За богослужінням молився Міський голова Львова - Андрій Садовий.

 

Під час великого входу священників храму було нагородженно черговими богослужбовими нагородами – правом носіння хрестів з оздобами - Михаїлу Івасейку та Юрію Слонівському, а наперсним хрестом - Ростислава Кутного.

 

За заслуги перед Українською Православною Церквою й побожним народом Високопреосвященний митрополит Димитрій відзначив церковними відзнаками фундаторів та будівничих храму і найбільш діяльних членів парафіяльної громади.

 

Також цього владика Димитрій привітав секретаря єпархії і настоятеля храму протоієрея Володимира Бачинського із 30-літтям з Дня висвячення на священника і подаравав йому комплект требників у шкіряній основі та букет квітів побажав отцю Володимиру рясних Божих благословінь. 

 

У свою чергу зі словом подяки за відвідини парафії та звершене богослужіння на адресу архієреїв звернувся о. Володимир Бачинський.

 

Насамкінець усі учасники богослужіння підійшли до шанованої ікони Божої Матері «Всецариці». Владика Димитрій прочитав молитву після якої всі присутні проспівали «Царице моя преблагая…» та приклалися до чудотворного образу.

 

Завершились богослужіння уставним многоліттям та спільним фото.

 

 

За інформацією: https://gradleva.com