joomla

З молитви у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне розпочався новий навчальний рік у Рівненській Духовній семінарії. 

 

Молебень перед початком навчання очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Владиці співслужив єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, ректор семінарії протоієрей Віталій Лотоцький, проректори та священники-викладачі. 

 

На богослужінні були присутні як студенти, так і їхні батьки. Цього навчального року семінарська родина поповнилася 17 студентами першокурсниками денної і заочної форми навчання.

 

Під час богослужіння на читання Апостола було виголошено такі слова: “Браття, безперестанно дякую за вас Богові, згадуючи вас у молитвах моїх, щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам Духа премудрості й одкровення для пізнання Його, і просвітив очі серця вашого, щоб ви зрозуміли, в чому полягає надія на Його покликання, і яке багатство славної спадщини Його для святих, і яка безмірна велич могутності Його в нас, що вірують за діянням превеликої сили Його” (Єф. 1, 16-18 ), – саме це повчання св. ап. Павла стало особливо актуальним для всіх тих, хто навчає і навчається у духовній школі, вказуючи, що шлях духовного звершення вимагає від людини великої праці та напруження всіх сил тілесних і духовних, щирої постійної молитви та Божої помочі. 

 

Після окроплення всіх свяченою водою, вихованці та викладачі були запрошені до пам’ятного фото. 

 

Святковий день був завершений першою в новому навчальному році вченою радою, де було вирішено низку робочих питань та затверджено новий навчальний план. Студенти зустрілись зі своїми класними наставниками на виховній годині.

 

 

За інформацією http://seminaria.rv.ua