joomla

З 9 по 14 січня 2022 року, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, тривала волонтерсько-капеланська місія клірика Свято-Воскресенського кафедрального собору Рівного протоієрея Сергія Сергійовича Лучаніна в зону ООС.

 

На бойові позиції в Авдіївці, Пісках, Карлівці, Верхньоторецькому та поблизу Широкіного була доставлена зібрана прот. Сергієм гуманітарна допомога та технічні засоби для бійців 1-ШР ДУК ПС, 3-МСР ДУК ПС, 36-ОМБР та бійців добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура.

 

Разом з молитвою за Україну, молебнями та пастирським словом до бійців, захисникам України, з різдвяними обіймами тепла і подяки небайдужих до війни рівнян, була розподілена по позиціям зібрана допомога громад Петро-Павлівської парафії смт. Квасилів з настоятелем прот. Ігорем Кучеруком, с. Олександрія з настоятелем прот. Андрієм Ковальчуком, парафії свв. Сорока мучеників Севастійських з настоятелем прот. Степаном Панчиною та Свято-Михайлівської парафії с. Великий Житин з настоятелем прот. Юрієм. 

 

Кожні такі обійми добрих сердець неодмінно наближають нашу перемогу все ближче, адже це пам'ятання та вдячність за захист нашої України рідними захисниками.

прот. Сергій Сергійович Лучанін