joomla

04Ваше Високопреосвященство! Дорогий Владико Іларіоне!

 

Дозвольте розділити з Вами радість та привітати Вас із світлою та урочистою подією Вашого життя – Днем архієрейської хіротонії.

 

В Богом обраний час,  14 травня 2008 року, Господь покликав Вас до великого служіння Його Церкві та людям. За ці роки Ви здобули повагу кліру та любов пастви, адже Ви, Владико, Пастир добрий! Ви, згідно слів Святого Писання, знаєте своїх, і вони знають Вас і йдуть на Ваш голос (Ін. 10,14-16). 

 

Сьогодні бути архієреєм означає − бути сповідником! Сповідником Неба на землі! Означає продовжувати місію святих апостолів, проповідувати Євангеліє Царства Божого (Мк.1,14), зціляти всяку хворобу і всяку неміч (Мф. 10,1). 

 

У непростий для нашої країни час Ви своїми проповідями і особистим прикладом виконання заповідей Господніх навчаєте свою багатотисячну паству бути сіллю землі і світлом світу (Мф. 5,13-14). Отримуючи Ваші добрі поради, благословення і настанови, ми відчуваємо батьківську турботу і любов архієрея до своєї пастви. Кожне слово, кожна Ваша молитва залишає в нас глибокий слід. 

 

За Вашу ревність і піклування про нас, прийміть найщирішу подяку! У день річниці Вашої архієрейської хіротонії Ваша паства єдиними устами і єдиним серцем підносить молитви до Всещедрого Бога, щоби Милостивий Творець у всьому Вам допомагав і благословляв Вас у всіх задумах та звершеннях.  

 

Нехай Господь подасть сили примножити ті численні таланти, якими Він обдарував Вас, а Пресвята Богородиця супроводжує у нелегкому служінні на благо Церкви Христової та побожного Українського народу.

 

Іс полла еті, Деспота!

З повагою духовенство та віряни

Рівненської єпархії Православної Церкви України