joomla

2313 червня 2022 р., в день Святого Духа, своє храмове свято відзначила Свято-Троїцька парафія с. Крупець Радивилівського благочиння. З цієї нагоди у місцевому храмі було звершено святкову літургію, яку очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. 

За богослужінням владиці співслужив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), настоятель храму, благочинний Радивилівського благочиння протоієрей Ігор Данилюк та духовенство єпархії.

Під час відправи була піднесена молитва про визволення України від російських загарбників та молитва за здоров`я українських воїнів, які ціною власного життя захищають нашу незалежність.

По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму, під час якого було звершено заупокійну літію біля могили довголітнього настоятеля храму протоієрея Віктора Стецюка.

Хресний хід завершився молебнем та повчальним словом архієпископа Іларіона. Своєю чергою протоієрей Ігор Данилюк подякував архієрею та священнослужителям за спільну молитву.

Пресслужба Рівненської єпархії