joomla

Сьогодні ми вперше святкуємо День Української Державності. Відзначаємо цей день в час неймовірно жорстокої війни —  на шостому її місяці, після восьми років бойових дій на Донбасі, у протистоянні з московською ордою, що триває упродовж кількох століть. 

День Української Державності покликаний виховати в кожного громадянина України розуміння того, що державотворчому досвіду українців, нашій церкві, культурі, самобутності, українському характеру не одна тисяча років. 

З цієї нагоди у Свято-Покровському кафедральному соборі Рівного відбувся Духовний ранок, в якому на запрошення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, взяли участь очільники обласної та міської влади та представники Рівненської обласної ради християнських церков і релігійних організацій. 

Під час Духовного ранку звучали молитви за мир на українській землі та за таку бажану Перемогу. За те, щоб наші люди перестали гинути та отримувати поранення. За те, щоб жахіття війни для України нарешті закінчилися і настав довгоочікуваний мир. 

Також під час Духовного ранку архієпископ Іларіон привітав голову Рівненської обласної військової адміністрації з Днем народження, та з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія відзначив Віталія Станіславовича Орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня.

Пресслужба Рівненської єпархії

фото Василь Мосічук