joomla

10В суботу 15 жовтня, у Дубні відбулося відкриття пам'ятного знаку преподобному Іову Почаївському – ігумену Дубенського Хрестовоздвиженського монастиря. 

Фігуру святого встановлено на вулиці Замковій навпроти Майдану Незалежності та пам’ятника Борцям за Волю та Незалежність України. 

Відкриття пам'ятного знаку здійснили міський голова Василь Антонюк, народний депутат України Олександр Аліксійчук та архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Владика Іларіон у співслужінні священників Дубенського благочиння звершив чин освячення скульптури.

Міський голова Василь Антонюк подякував духовенству за освячення пам'ятного знаку, а також висловив вдячність його автору - заслуженому художнику України Віталію Рожику та усім благодійникам, які долучились до його спорудження.

Значний внесок у виготовлення та встановлення у Дубні пам'ятного знаку Іову Почаївському здійснили: Дубенська міська рада на чолі з міський головою Василем Антонюком, апарат та відділи й управління міської ради: управління освіти, управління соціального захисту, управління економіки і власності, фінансове управління, управління житлово-комунального господарства, управління архітектури, будівництва і земельних питань, відділ культури і туризму; народний депутат України Олександр Аліксійчук; колишній дубенчанин Володимир Бондарчук (Каліфорнія, США); дубенчанка Тетяна Демчук; директор КП «Ринок», депутат міської ради Валерій Гусарук; КП «Дубноводоканал» на чолі з керівником Сергієм Кирчуком; КП «Зелене господарство» на чолі з керівником Вікторією Запісоцькою; підприємці Олександр Власюк, Роман Гамерник, Михайло Головачук, Анатолій Іваницький, Володимир Масюк.

Пресслужба Рівненської єпархії

За інформацією Дубенської міської ради