joomla

30 листопада, у неділю 20-ту після П'ятидесятниці, архієпископ Рівненський Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Успенському храмі села Дорогобуж Гощанського благочиння.

Це один із найдревніших храмів Рівненської єпархії, громада якого нещодавно приєдналася до Помісної Української Православної Церкви.

За богослужінням владиці співслужив благочинний Гощанського благочиння протоієрей Анатолій Мирончук, настоятель храму протоієрей Юрій Пивоварчук та прибуле духовенство.

За богослужінням була піднесена молитва за перемогу України у боротьбі з російським агресором та молитва за здоров'я українських воїнів.

Прикінці відправи архієрей привітав парафіян із Воскресним днем, а також подарував копію ікони Божої Матрері «Одигітрія Дорогобузька». Слід відзначити, що оригінал ікони  свого часу був знайдений у цьому древньому храмі та на даний час знаходиться у Рівненському краєзнавчому музеї, а одна із копій ікони неодноразово мироточила у Свято-Покровському кафедральному соборі Рівного.

На завершення відправи владика нагородив церковний актив благословенними грамотами.

 

Пресслужба Рівненської єпархії