joomla

MVV 37013 листопада 2022 року Православна Церква вшанувала пам’ять преподобного Іларіона, схимника Печерського. В цей день правлячий архієрей Рівненської єпархії - архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відзначив день свого Тезоіменитства.

З цієї нагоди у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне було звершено Божественну літургію, яку очолив владика Іларіон.

За літургією владиці співслужив архімандрит Кіріон (Інасарідзе), секретар єпархії протоієрей Сергій Лучанін, а також благочинні єпархії, намісники монастирів, клірики кафедральних соборів та духовенство  єпархії.

За богослужіння архієрей підніс молитви за перемогу України в боротьбі з російським агресором та молитву за українських воїнів.

Під час літургії архієпископ Іларіон висвятив насельника Гурбиського чоловічого монастиря ієродиякона Євсевія Качмара на ієромонаха, а випускника Рівненської духовної семінарії Ярослава Собчука на диякона.

По завершенні літургії був відслужений молебень перед іконою з часткою мощей преподобного Іларіона, схимника Печерського. Потім із словами вітань на адресу архієрея звернулись священослужителі та парафіяни.

 

Пресслужба Рівненської єпархії

фото Василь Мосійчук