joomla

IMG-6c862db42612c56827eaf0e45c7c87aa-VВзірець сміливості для кожного з нас – Ісус Христос. Кожен святий – також приклад духовної та життєвої сміливості. Що  означає духовна сміливість для вчителів недільних шкіл, дітей та їхніх батьків? Про це 10 грудня 2022 року міркували учасники семінару-практикуму «Духовна сміливість: діяльність недільних шкіл в умовах війни», організованого єпархіальним відділом функціонування парафіяльних недільних шкіл та катехизації молоді з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона. Учасників семінару гостинно приймала недільна школа Свято-Софійської парафії м. Рівного «Юні християни», що вже має великий досвід роботи. Тож у програмі семінару було:

- наставницьке слово отця Володимира Тимківа «Духовна сміливість – опора християнина в час війни»;

- інсценізація «Духовна сміливість» про життя та нескорену мужність святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії;

- заняття з учнями молодшої та старшої груп недільної школи;

- дискусія педагогів «Заняття в недільній школі під час війни: за і проти»;

- практикум «Психологічна допомога дитині в час війни». 

На семінар з’їхалися священники та вчителі недільних шкіл багатьох благочинь нашої єпархії.

Всіх приємно вразило облаштування приміщень недільної школи, адже  ці приміщення знаходяться в укритті храму, тож одразу вирішено питання безпеки. Класи для занять невеликі й затишні, а вчителі школи – творчі та натхненні, тому діти мають чудову нагоду долучатися до Божого слова і рости духовно сміливими.

Інна Кіндрат