joomla

Slasne1623 лютого Рівненським обласним інституту післядипломної педагогічної освіти започатковано проведення щорічної всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування духовної безпеки особистості», яка стане важливою платформою для обміну досвідом та ідеями щодо формування духовної безпеки особистості.

Привітали з такою знаковою подією для Рівненської області всіх присутніх митрополит Рівненський і Острозький Іларіон, Іларіон, голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, та директорка Рівненського обласного інституту післядипломної  педагогічної освіти Алла Черній. 

Під час конференції було висвітлено кілька ключових аспектів формування духовної безпеки особистості, зокрема: 

- Психолого-педагогічні та соціальні умови формування духовної безпеки особистості;

- Особливості подолання загроз безпеки особистості в умовах війни; 

- Практики інформаційної безпеки в умовах реформування освіти та розвитку державності; 

- Інноваційні педагогічні технології розвитку духовності, духовного розвитку сім’ї, дітей, шкільної та студентської молоді на цінностях освіти, виховання, культури та мистецтва;

- Духовність та професійне становлення особистості.

На конференції працювали онлайн-секції з 5-ти тематичних напрямків, під час яких учасники обговорили важливість духовної безпеки та розвитку для підвищення особистої внутрішньої стійкості та гармонії, які так необхідні нам сьогодні.

Важливо, що в цей день, Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Управлінням Рівненської єпархії Православної Церкви України підписано меморандум про співпрацю.

Пресслужба Рівненської єпархії