joomla

01Відбулись загальні збори «Релігійної громади парафії Спасо-Преображенського собору Сарненської єпархії Української Православної Церкви м. Кузнецовськ» (м. Вараш), які були скликані членами громади відповідно до вимог Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», та пройшли з дотриманням норм чинного законодавства.

Під час зборів майже ОДНОГОЛОСНО було прийнято рішення про зміну підлеглості у канонічних та організаційних питаннях Українській Православній Церкві (Православній Церкві України) шляхом підпорядкування Управлінню Рівненської Єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) та шляхом внесення відповідних змін до Статуту релігійної громади.

Участь у загальних зборах релігійної громади взяли 1015 її членів. З них 1012 - проголосували "ЗА" зміну підлеглості, "Утримались" - 3.

Таким чином, релігійна громада парафії Спасо-Преображенського собору вийшла з-під юрисдикції московського патріархату та приєдналася до Православної Церкви України.

Нагадуємо, Православна Церква України не закликає захоплювати храми московського патріархату чи силою змінювати їхню конфесійну приналежність. Про це неодноразово заявляв як наш Предстоятель – Блаженнійший Митрополит Епіфаній, так і керуючий Рівненською єпархією митрополит Іларіон. Однак для тих, хто готовий і бажає долучитися до Православної Церкви України – наші двері відкриті завжди!

Пресслужба Рівненської єпархії