joomla

MVV 62176 травня 2023 року, в день свята великомученика Георгія Переможця, митрополит Рівненський і Острозький Іларіон, на запрошення настоятеля Свято-Георгіївського храму с. Колоденка протоієрея Петра Велігурського, звершив чин освячення новозбудованого храму та Божественну літургію.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Лучанін, благочинний м. Рівного протоієрей  Леонід Поліщук, ректор Рівненської духовної семінарії протоієрей  Віталій Лотоцький, настоятель храму протоієрей Петро Велігурський та запрошене духовенство.

На Малому Вході з благословення Предстоятеля ПЦУ, Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, митрополит Іларіон нагородив протоієрея Петра Велігурського найвищою богослужбовою нагородою - митрою.

За богослужінням було піднесено молитви за українських воїнів та за перемогу над російським агресором.

Наприкінці відправи архіпастир, звернувшись до віруючих з проповіддю, наголосив, що "незважаючи  на нелегкий час,  коли триває війна і проливається свята кров наших українців, ми не припиняємо дбати за духовне, споруджуючи храми, бо ми віримо у перемогу добра над злом, волелюбного українського народу над агресором".

З великою приємністю владика, з благословення Предстоятеля, Блаженнішого Митрополиа Епіфанія нагородив меценатів, жертводавців, працівників храму орденами Православної Церкви України та благословенними архієрейськими грамотами.

Саме завдяки згуртованості громади, починаючи з 2015 року, постала місцева святиня, яка для майбутніх поколінь стане спасительним місцем для віруючих.

Завершилось богослужіння уставним многоліттям.

Пресслужба Рівненської єпархії

фото Василь Мосійчук