joomla
 

20 листопада 2012 року у Київській Превославній Богословській Академії була проведена друга Всеукраїнська наукова конференція "Православ'я в Україні". В конференції прийняв участь керуючий нашою єпархією – Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький.

Розпочав пленарне засідання ректор КПБА, архієпископ Єпіфаній (Думенко). У вітальному слові владика-ректор наголосив на необхідності нового неспотвореного переосмислення власної історії в цілому, та церковної історії зокрема.

001

Також владика наголосив на тому, що як і минулоріч оргкомітет конференції здійснив видачу наукоквого збірника (з опублікуванням статей учасників конференції) ще до початку самої конфенціії та поінформував присутніх, що всі учасники конференції (які прибули до Києва на пленарне засідання) вже отримали цей збірник.

Згодом до присутніх зі словами вітань звернулися митропролит Львівський і Сокальський Димирій (Рудюк), архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря) та запрошені гості.

01

Із завершальним словом на пленарному засіданні виступив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

04

03

Вже стало традиційним для такого роду наукових заходів, що по завершенні пленарного засідання учаники продовжили свою роботу на секційних засіданнях . Не стала виключенням і цьогорічна конференція.

Більше фото тут

Прес-служба Рівненської єпархії

за матеріалами  bogoslov.cv,ua