joomla

Ваша Святість! Милостивий наш Архіпастирю і Патріарше!

Від імені архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, духовенства та мирян Рівненської єпархії щиросердечно вітаємо Вас з черговою річницею інтронізації на Першосвятительський Київський Престол.

22 роки тому, наша Українська Помісна Православна Церква Київського Патріархату отримала невтомного, самовіданного та мудрого Патріаха. Своїм життям Ви вчите усіх нас бути непохитними в істинах віри Христової, стійкими у благочесті, чуйними, уважними, щирими в любові до своєї Церкви і свого народу.

Господь сподобив Вас стати Першоієрархом у нелегкий час, проте Ви впевнено скеровуєте Церковний Корабель до Царства Небесного. Своїм власним життєвим прикладом Ви, Ваша Святосте, показуєте нам яким повинен бути справжній пастир і християнин в умовах сучасного життя.

Тому в своїх молитвах ми завжди просимо Всесильного Бога, щоб Він дарував Вам ще багато років життя, щоб ми ще довго під час богослужінь від усього серця благали: "Найперше пом'яни, Господи, Святійшого отця нашого Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України, і даруй його святій Твоїй Церкві, щоб був він у мирі бережений, почесний, здоровий, довговічний і правдиво навчав слову Твоєї істини".

Іс пола еті деспота!