joomla

Справжнім духовним центром Рівненщини є Свято-Воскресенський чоловічий монастир на Гурбах. Багато людей їдуть сюди за порадою і підтримкою в складні часи, саме в правічних волинських лісах черпають духовну силу паломники з усієї України.

Зрозуміло, що монастир має благодійників і помічників, одним з яких уже багато років є головний лікар Рівненської обласної клінічної лікарні Іван Зима. Нещодавно до нього в кабінет завітав намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах ігумен Онуфрій (Ляда). На знак благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та розбудову і розвиток монастиря подякував за підтримку і допомогу, за розвиток медицини на Рівненщині, за багаторічну допомогу численним волонтерським організаціям.

Ігумен Онуфрій висловив побажання, щоб співпраця монастиря і обласної лікарні, очолюваної Іваном Зимою, тривала й надалі, адже в той час, як лікарі лікують людські тіла, священнослужителі допомагають людським душам. А для повноцінного щасливого життя людина повинна мати здорове тіло і перебувати в духовній єдності з Богом.

28832760 1775006715884543 16390857 n

За інформацією zdolbuniv.com