joomla

Щороку пам'ять святого великомученика і цілителя Пантелеймона для прихожан Покровського собору є особливим і знаменним днем, адже в кафедральному храмі міста Рівне, як безцінний скарб зберігається велика святиня – перст (фаланга пальця) святого страстотерпця.

Не винятком став і цей рік, оскільки як ввечері напередодні, так і в сам день свята вшанувати святиню подаровану протопресвітером Сергієм Кульчинським прийшла велика кількість людей. Особливо в день пам’яті святого великомученика Пантелеймона багато православних вірних взяло участь в святковому богослужінні та приступила до святих таїнств Сповіді і Причастя, бо Святі Дари в цей день подавались із двох чаш.

Після Божественної літургії було відслужено молебень з акафістом і всіх присутніх було помазано освяченим єлеєм та окроплено освяченою водою біля мощей святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Слід зазначити що вже багато зцілень і чудес відбулося біля частини мощей святого страстотерпця Пантелеймона, що зберігається у Покровському соборі. Великомученик Пантелеймон і після своєї мученицької смерті залишається лікарем благодатним і всемилостивим, бо кожен хто з вірою звертається до його молитовного захисту отримує за своїм проханням все потрібне для свого спасіння і здоров’я, як духовне, так і тілесне. Тож не забуваймо в своїх молитвах звертатися до святого стадника Пантелеймона і просити у Господа прощення своїх гріхів за молитвами цього великого святого.

Святий великомученику і цілителю Пантелеймоне моли Бога за нас!

протоієрей Миколай Капітула