joomla

101 серпня, в день знайдення мощей преподобного Серафима, Саровського чудотворця, Свято-Серафимська громада смт Млинів, яка нещодавно разом із своїм настотелем одноголосно приєдналася до Православної Церкви України, відзначила кілька пам’ятних дат: храмове свято, 15 років призначення настоятелем протоієрея Олександра Посільського та 10 років освячення храму.

З цієї нагоди у храмі було звершено урочисту Божественну літургію, яку на запрошення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона та протоієрея Олександра Посільського, очолив митрополит Переяславський і Вишневський Олександр.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Після Євхристичного канону архієпископ Іларіон звершив дияконську хіротонію над іподияконом Юліаном Юрківим.

Прикінці відправи, з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія громада, настотель, регент хору та благодійники були відзначенні Митрополичими благословенними грамотами.

Архієреї також привітали отця-настоятеля та парафіян з престольним святом і пам’ятними датами, та подарували громаді Богослужбове Євангеліє українською мовою. 

На молитовну згадку митрополит Олександр порадував парафії образ святої Марії Магдалини з часткою її нетлінних мощей.

 

 

Пресслужба Рівненської єпархії

фото Ярослав Миколайчук